Jak można pokazać Katowice, by Turysta lub Uczestnik biznesowego wyjazdu poczuł, że jest w niebanalnym miejscu, do którego będzie chciał wracać?
Zrobiliśmy to podczas naszego aktywnego spaceru po sercu regionu.

Udało nam się pokazać szeroki wachlarz możliwości, nie tylko zwiedzając znane i nieznane atrakcje, ale także wykorzystując niebanalny sposób poruszania się. Uruchomiliśmy wyobraźnie co do potencjału całości przestrzeni miasta Katowice i odpowiadaliśmy na szereg ciekawych pytań.

Nasz aktywny spacer pokazał Katowice jak najlepszy „bombon” (cukierek) opakowany w piękne „szaty” (ubrania). Poprowadziliśmy uczestników spaceru przez kultowe katowickie miejsca oraz zagraliśmy w grę orientereingowo-questingiową.

Na pustych niedzielnych chodnikach Katowic, przemierzał pochód 40 Uczestników prowadzonych przez ubranego w strój regionalny przewodnika na….. Hulajnogach 😊

Całość trasy okraszona była opowieściami o mieście, jego powstaniu, ważnych ludziach i ciekawych wydarzeniach kulturalnych oraz historycznych. Nie zabrakło spotkania z bebokem i naszą przewodniczką w regionalnym stroju śląskim, która opowiedziała o berach i bojkach, o śląskich zwyczajach i kuchni.

Po 3 godzinnym aktywnym spacerze po Centrum Katowic i Strefie Kultury wiemy na pewno – każdy uczestnik powróci, bo jest Katowicami oczarowany 😊

Zostań
partnerem

Szczegóły oferty

Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Członek zespołu, partner Agencyjny lub Franczyzowy.

Zadzwoń pod nr tel. 606 266 210.

Skontaktuj się

Skontaktuj się

Zainspirowaliśmy Cię? Może właśnie o czymś takim myślałaś/eś? Potrzebujesz wsparcia w organizacji wydarzenia - jesteśmyJ Dzwoń, pisz, nasz Fest Fajny zespół czeka z pomysłami.

  • GRUPA DE SP. Z O.O. SP. K.
    ul. Gliwicka 35
    42-600 Tarnowskie Góry

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.

Rozumiem