Przeżyj z nami
niezwykłą przygodę!

Pozwól nam odkryć przed sobą Śląsk w sposób inny
niż było to możliwe do tej pory.

Wejdź do gry! Interaktywny spacer

O grze

Znany jest start. Nieznana jest trasa. A każdy kolejny etap gry, to inne wyzwanie.

Uczestnicy otrzymują plecak z mapą oraz niezbędnym ekwipunkiem i od tego momentu zdani są już tylko na swój spryt, kondycję, spostrzegawczość i zwinność.

Każda edycja różni się od poprzedniej, ale wszystkie mają wspólny mianownik: orienteering, questing, niecodziennie zadania, rywalizacja, odkrywanie niezwykłych miejsc, korzystanie z różnych form transportu.

Poznaj Województwo Śląskie i przeżyj niezapomnianą przygodę.

Cel gry

Ideą gry jest promowanie Województwa Śląskiego i odkrywanie atrakcji, które będą tworzyć fabułę przygody oraz zdrowego i aktywnego trybu życia.

Gra skierowana jest do osób szukających alternatywnych sposobów spędzania czasu wolnego oraz rozrywki opierającej się na emocjach, która pozwoli im na oderwanie się od trudów dnia codziennego.

Edycje gry Ekspedycja Silesia

Założenia gry

1/M

Gramy raz
w miesiącu

4-8H

Gra trwa
4-8 godzin

?

Znamy start
nie znamy mety

2-4

Osobowe
drużyny

Najczęściej zadawane pytania

Odpowiedzialność za opracowanie trasy bierzemy na siebie my. Za decyzje co do jej przejścia, przebycia i przejazdu każdy uczestnik samodzielnie. W myśl zasady bezpieczeństwo przede wszystkim radzimy jedeno, by zawsze włączyć rozsądne i krytyczne myślenie.

Podczas pierwszych edycji testowych korzystanie z własnych telefonów będzie dozwolone. Organizator będzie komunikował regulamin poszczególnych edycji przed ich rozpoczęciem.

Oczywiście, jednakże obowiązkowo należy nas o tym poinformować odpowiednim oświadczeniem.

Mamy przygotowany depozyt lub gdzie tylko zechcesz.

Poszczególne gry mają własne zasady i wyzwania. Czasami będzie wymóg, aby własnych środków nie używać.

Gra jest częścią projektu, którego celem jest promowanie województw śląskiego jako regionu atrakcyjnego turystycznie więc w jego granicach zamyka się przebieg gry. Natomiast każda poszczególna edycja, to inna trasa, która będzie komunikowana przed wydarzeniem.

Gra przeznaczona jest dla pełnoletnich uczestników. Przy szczególnych okazjach będą rozgrywać się również rodzinne rajdy. Będziemy o nich na bieżąco informować.

Sam udział i przygoda to już coś. Oczywiście przygotujemy program rankingowy i lojalnościowy dla uczestników. W ramach każdego rajdu będą nagrody dla najlepszych przygotowane od sponsorów.

Zestaw składa się z plecaków dla uczestników na czas rajdu wyposażonych w lokalizatory, telefon i niezbędne wyposażenie do danej gry. Jako pamiątkę każdy otrzymuje koszulkę oraz czapkę. Na finałowym punkcie czeka również pamiątkowy, kolekcjonerski gadżet.

Każdego uczestnika ubezpieczamy w zakresie regulaminu i OWU. Oczywiście możesz również ubezpieczyć się niezależnie.

Zawsze możesz do nas zadzwonić lub napisać. Odpowiemy na kazde twoje pytanie jak najlepiej.

Zamów grę specjalną

Szukasz wyjątkowej rozrywki dla współpracowników, czy znajomych?

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.

Rozumiem